ЗА НАС

Ningbo Jiehuang Chiyang Electronic Tech Co., Ltd.е водечка една станицаметални деловидавател на решенија во Кина.Нашиот тим има долгогодишно искуство во развивање на сопствени метални делови.имамепроизводство на метал во правилиење со вбризгување на металДеловииПроизводи за кастинг(Алуминско леење и леење од цинкова легура) Нашите производи главно се применуваат во секторите 3C (Компјутер, комуникација, потрошувачка електроника)Авто делови, и индустриски делови.Ние ќе работиме со вас низ сите фази на развој на проектот - од планирање на барањата, дизајнирање и изградба на алатки, доФОТ и производство, до превозот и логистиката. Се надеваме дека ќе биде вашиот прв избор!

  • 200+ Вработените
  • 20+ Истражување и развој
  • 30+ КК работници
  • 8+ експерти
  • 28000+ метри квадратни објекти

КАКО СЕ СЛУЖУВАМЕ

Ние работиме со многу познати и барани компании ширум светот, вклучувајќи ги и оние во автомобилската, потрошувачката електроника, медицинската и одбранбената индустрија

#
  • промовираат02
  • Внимателна услуга

    Ние ќе работиме со вас низ сите фази на развој на проектот - од планирање на барањата, дизајнирање алатки и масовно производство, до FOT и производство, до испорака.

  • промовираат02

Вашиот најдобар избор

Преку повеќе од шест години работа и длабоко одгледување во техничката област, компанијата има повеќе од 200 работници, има 15 производни линии со годишен производствен капацитет од над 75 милиони.

бизнис01

24 часовна услуга за вас

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.