Rreth Nesh

Udhëtim në fabrikë (2)

Kush jemi ne?

Ningbo Jiehuang Chiyang Electronic Technology Co., Ltd.

Ningbo Jiehuang Chiyang Electronic Technology Co., Ltd Ne jemi ekspertë në pjesët metalike të tilla si pjesët e falsifikimit, pjesët e derdhjes, pjesët e stampimit të metaleve,Pjesë të përpunimit CNC,pjesë metalike pluhur,derdhje metalike me injektim Pjesë MIM, pjesë për injektim plastik, valvola sanitare, produkte të ndryshme harduerike etj. Ne shërbejmë një gamë të larmishme aplikimesh në industri të ndryshme - Automobilistikë, Industriale, Elektronikë dhe Mjekësi.
Fabrika jonë ndodhet në Zonën Industriale Cidong, Cixi, Ningbo City.
Tani kemi 16 copë makineri për derdhje me injeksion, 4 copë furrë degreasing dhe 6 copë furrë sinterimi.
8 inxhinierë, 50+ punëtorë, pajisje testimi të avancuara, sistemi i përsosur i menaxhimit dhe më shumë se 10 vjet përvojë pune na lejojnë t'u shërbejmë shumë kompanive kryesore në mbarë botën.
JiehuangTeknologjia MIMështë një nga më të lartëtkompanitë e derdhura me injeksion metalinë Kinë, i cili mund të rrezatohet në shumë fusha të tilla si elektronika e konsumit, pajisjet mjekësore, pjesët e automjeteve dhe pjesë të tjera industriale.
Mezi pres të rritemi së bashku me ju!

Forca jonë

Tani ne jemi furnizues HUAWEI, XIAOMI, OPPO.Xiao tiancai, HP, DELL….

Ajo ka një kapital të regjistruar prej 33.5 milionë juanë dhe është një ofrues profesionist i zgjidhjeve të teknologjisë MIM të derdhur me injeksion metali. Ofruesi i shërbimit, një ndërmarrje e teknologjisë së lartë që integron Kërkimin dhe Zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. Teknologjia pronësore e kompanisë i përket fushave të materialeve të reja dhe pajisjeve të nivelit të lartë që shteti po mbështet aktualisht. Teknologjia mund të rrezatohet në shumë fusha si elektronika e konsumit, pajisjet mjekësore, pjesët e automjeteve dhe iND. Pjesë industriale.

rreth nesh

Avantazhet tona

Ofruesi i shërbimit, një ndërmarrje e teknologjisë së lartë që integron Kërkimin dhe Zhvillimin, prodhimin dhe shitjet.

Përmes më shumë se 10 viteve funksionim dhe kultivim të thellë në fushën teknike, Kompania ka më shumë se 50+ punëtorë, ka 15 linja prodhimi me një kapacitet prodhimi vjetor mbi 75 milionë. Kompania ka kaluar sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001, sistemin e menaxhimit mjedisor ISO14001 dhe certifikimin e sistemit të menaxhimit të shëndetit dhe sigurisë në punë OHSAS18001; Inovacioni teknologjik i kompanisë ka marrë 14 patenta shpikjeje, 13 patenta për modele të dobishme, 3 arritje shkencore dhe teknologjike, 2 produkte komunale të teknologjisë së lartë dhe më shumë se 30 rezultate kyçe të përbashkëta kërkimore teknologjike MIM, të cilat të gjitha kanë arritur aplikim industrial. .

1000+

Punëtorët

15+

Linjat e prodhimit

75 milionë

Kapaciteti vjetor i prodhimit

30+

Rezultatet e hulumtimit

Çfarë bëjmë ne?

Ekipi ynë teknik ka mbi 20 vjet përvojë në zhvillimin e pjesëve metalike me porosi.

Ne do të punojmë me ju në të gjitha fazat e zhvillimit të projektit - nga planifikimi i kërkesave,MIM vegla pune projektimi dhe prodhimi masiv, deri te FOT dhe prodhimi, deri te transporti. Ne mund të bëjmë çdo produkt metalik preciz, të tilla si pjesë metalike të automjeteve, pjesë elektronike, pjesë elektronike 3C,mim pjesë mjekësore!

rreth nesh
rreth nesh
rreth nesh
rreth nesh

Mirë se vini në bashkëpunim

Nëse keni ndonjë pyetje për kuotim, ju lutemi na kontaktoni lirisht.

Më 2017, ne dërguam një departament ndërkombëtar të biznesit. në Ningbo, -Ningbo Jiehuang Chiyang Electric Tech Co., Ltd. për t'u marrë me të gjithë biznesin tonë ndërkombëtar. Grupi ynë është zgjedhur si furnizuesi i preferuar nga shumë kompani të njohura për produktet e tij metalike me porosi, me çmim konkurrues, performancë të qëndrueshme dhe teknologji të lartë. Ne sinqerisht dëshirojmë të jemi partneri juaj i mirë i biznesit për një një kohë të gjatë në Kinë. Nëse keni ndonjë pyetje për kuotim, ju lutemi na kontaktoni lirisht. Pjesët tuaja metalike OEM janë të mirëseardhura. Ekipi ynë efikas dhe miqësor i shitjeve do t'ju ofrojë gjithmonë oferta shumë konkurruese dhe një përgjigje të shpejtë për të gjitha kërkesat tuaja.

Shpresoj të jetë zgjedhja juaj e parë e partnerit MIM!